Zanzibar
Czas lokalny
Zanzibar
Pogoda

Skorzystaj z okazji bliskości kontynentu afrykańskiego i wybierz się z nami na jedną z niezapomnianych wycieczek. Zapraszamy na safari, zwiedzanie parków narodowych a nawet na wspinaczkę na najwyższy szczyt Afryki - Kilimandżaro.

Safari w Tanzanii to między innymi wyprawa na równiny Serengetti. W związku z przemieszczaniem się pory deszczowej co roku odbywa się tam wielka wędrówka wielomilionowych stad antylop, zebr, gazeli i bawołów. Lwy, słonie, żyrafy, nosorożce, hipopotamy, zebry i wiele innych dzikich zwierząt oraz gatunków roślin może znajdować się w zasięgu ręki.

Na uwagę zasługuje także Ngorongoro - kaldera wygasłego wulkanu, która wchodzi w skład krajobrazowo-zwierzęcego Rezerwatu Ngorongoro, a także Park Narodowy Jeziora Manyara, gdzie spotkac można wiele chronionych gatunków zwierząt oraz typową dla sawanny roślinośc. Żyje tu także wiele różnorodnych gatunków ptaków.

Natomiast PN Kilimandżaro w północno-wschodniej części Tanzanii, blisko granicy z Kenią zaliczany jest do najpiękniejszych parków narodowych Tanzanii. Wspinaczka na świętą górę może być prawdziwym ukoronowaniem wyprawy do Afryki, w końcu dach Afryki leży na wysokości 5895 metrów skąd rozciaga się wspaniały krajobraz, majestatyczne widoki gór i równin.
Warto nadmienić, iż nazwa Kilimandżaro jest wspólna dla 3 głównych wulkanów wyróżniających się w masywie górskim, który ciągnie się przez około 80 km długości. 
 
Przykładowe oferty przedstawiające możliwości i ceny wypraw na safarii w Tanzanii prezentujemy poniżej. 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami wyjazdów, a także do kontaktu w celu ustalenia indywidualnego programu i ceny wycieczki. 
Współpracujemy z bardzo rzetelnym i sprawdzonym biurem w Arushy, którego specjalizacją jest organizowanie wszelkich odmian safari w Tanzanii. 

Poznaj Tanzanie tak jak powinna być postrzegana i stwórz wyprawę swoich marzeń.


1.  Manyara - Ngorongoro - Arusha – 3  dni.  ( hotel z pełnym wyżywieniem )
     Cena:  od 950 USD

Dzień pierwszy:

Dzień drugi:

Dzień trzeci:

 

2. Serengeti, Ngorongoro, Manyara – 4 dni.  ( hotel z pełnym wyżywieniem )
    Cena:  od 1390 USD

Dzień pierwszy:

Dzień drugi:

Dzień trzeci:

Dzień czwarty:

 

3.  Serengeti, Ngorongoro, Manyara – 5 dni.  ( hotel z pełnym wyżywieniem )
     Cena:  od 1850 USD

Dzień pierwszy:

Dzień drugi:

Dzień trzeci:

Dzień czwarty:

Dzień piąty:

 

4.  Góra Meru – 6 dni.
      Cena:  Od 1790 USD

Dzień pierwszy:

*Opcjonalnie za dodatkową opłatą możemy w tym dniu zorganizować safari do któregoś z parków położonych w pobliżu miasta Arusha ( Arusha National Park lub Manyara National Park )

Dzień drugi – piąty:

Dzień szósty:

 

5.  Góra Kilimandżaro – 8 dni.
     Cena:  od 2490 USD

Dzień pierwszy:

*Opcjonalnie za dodatkową opłatą możemy w tym dniu zorganizować safari do któregoś z parków położonych w pobliżu miasta Arusha ( Arusha National Park lub Manyara National Park)

Dzień drugi – siódmy:

Dzień ósmy: