Zanzibar
Czas lokalny
Zanzibar
Pogoda

WAKACJE JAK Z BAJKI

  • 11 eksluzywnych bungalowów przy plaży z widokiem na Ocean
  • basen do dyspozycji wczasowiczów
  • centrum nurkowe i kitesurfingowe
  • boisko do siatkówki plażowej
  • egzotyczne dania regionalne
  • lokalne wycieczki w pakietach
  • obsługa w języku polskim
  • spotkania z dzikimi zwierzętami i cudowny klimat Tanzani

Polski hotel na Zanzibarze

U nas spełnią się Państwa sny i marzenia o magicznej Afryce.

Zanzibar to tajemnicza i bajkowa, a zarazem największa wyspa należąca do Archipelagu Zanzibar na Oceanie Indyjskim, wpisana do Księgi Światowego Dziedzictwa UNESCO.

W sąsiedztwie wioski Pwani Mchangani leżącej na północno-wchodnim wybrzeżu Zanzibaru, gdzie rozciągają się na przestrzeni 6 km najpiękniejsze zanzibaskie plaże, znajdą Państwo nasz hotel.

11 bungalowów wybudowanych praktycznie na samej plaży, każdy z widokiem na ocean, restauracja z barem, basen do dyspozycji wczasowiczów z możliwością gry w piłkę wodną, centrum nurkowe i kitesurfingowe, boisko do siatkówki plażowej, obsługa częściowo w języku polskim, kuchnia specjalizująca się w owocach morza z popisowym daniem Carpaccio z ośmiornicy, serwująca również dania z ryb, polędwicy wołowej i kurczaków, cicha i miła atmosfera - to wszystko składa się na nasz mały raj na ziemi.

Obsługą lokalnych wycieczek, które organizujemy dla naszych gości, zajmuje się będący z nami od początku, mówiący po polsku Tanzańczyk Deo. Jego brat Eugen, który także jest naszym wychowankiem i zaczyna mówić po polsku, prowadzi centrum nurkowe. Organizuje wyprawy łodzią zbudowaną w zanzibarskim stylu spod naszego hotelu do najpiękniejszej rafy kolarowej Zanzibaru, znajdującej się wokoło prywatnej wysepki Mnemba.

Sredecznie zapraszamy do skorzystania z wypoczynku w naszym ośrodku i rozkoszowania się w kąpielach w turkusowych wodach Oceanu Indyjskiego przy cudownej białej plaży, gdzie praktycznie przez cały rok mogą Państwo liczyć na wspaniałą i słoneczną pogodę.

 

 

Oferta zakwaterowania

Bezkrwawe safari

Podziwiaj przyrodę jakiej nie znałeś. Daj się przenieść w świat dzikiej zwierzyny.

Spotkanie oko w oko ze światem znanym z dokumentów przyrodniczych może Państwu zapewnić wyprawa na safari w kontynentalnej Tanzanii. W związku z indywidualnym podejściem do każdego gościa naszego hotelu proponujemy ustalenie planu wycieczki na safari zgodnie z Państwa oczekiwaniami i marzeniami.

Czytaj dalej

Wycieczki pachnące przyprawami

Poznaj zapachy i smaki Zanzibaru!
 
Zapraszamy i szczerze zachęcamy do udziału w wycieczce Spice Tour, podczas której zwiedzą Państwo lokalne farmy przypraw i owoców. Zapoznacie się z bogactwem smaków decydujących o niepowtarzalności tutejszej kuchni.

Czytaj dalej